Radio-Zegar Philips DesignLine DR 402

Radio-Zegar Philips DesignLine DR 402

Lokalizacja produktu:
Al.N.M.P. 16
42-200 Częstochowa
tel. 34 324 68 31

Cena: 79.00 zł

Oferujemy na sprzedaż  nie używany Radio-Zegar Philips DesignLine DR 402. Przedmiot jest sprawny.Stan wizualny bardzo dobry.

W skład zestawu wchodzi:
-radio

-pudełko

Funkcje:

  • Radiobudzik  może pełnić funkcję lampki nocnej.
  • Urządzenie ma możliwość naładowania telefonu przez noc - Radiobudzik jest wyposażony w port USB, więc możesz podłączyć go do radiobudzika i naładować go przez noc.
  • oraz funkcję wyłącznika czasowego, dzięki temu możesz zasnąć przy dźwiękach ulubionej stacji radiowej. - Radiobudzik pozwala zanurzyć się w spokojny sen z ulubioną stacją radiową grającą w tle. Możesz ustawić wyłącznik czasowy tak, aby odtwarzał wybraną stację maksymalnie do 2 godzin. Po upływie ustawionego czasu urządzenie się wyłączy.
  • Lustrzany wyświetlacz - Zastosowany w radiobudziku lustrzany wyświetlacz jest czytelny i służy również jako dotykowy panel sterowania. Urządzenie ma możliwość regulacji jasności wyświetlania. Designerska konstrukcja z lustrzanym wyświetlaczem, czytelnymi cyframi i dotykowym panelem sprawia, że radiobudzik pasuje do każdej nowoczesnej sypialni.
  • Łagodne budzenie - Funkcja łagodnego budzenia obudzi Cię narastającym tonem budzika lub radiem i delikatnie wprowadzi Cię w dzień. Dodatkowo funkcja podwójnego alarmu pozwala ustawić dwa niezależne alarmy, dzięki temu nie musisz martwić się tym, że prześpisz pierwszy alarm.
  • Zasilanie bateryjne - Bateryjne podtrzymanie pracy urządzenia oferuje skuteczne budzenie o zaplanowanej porze, nawet w przypadku awarii zasilania sieciowego.

Radio jest używany nie posiada gwarancji.

Możliwość wysyłki lub odbiór osobisty. Na wystawiony sprzęt wystawiamy paragon lub fv-Marże. Zdjęcia wystawionego przedmiotu są autentyczne i naszego autorstwa. Wysyłka w ciągu 48h .

Zapraszamy na nasze pozostałe aukcje.

Koszt wysyłki to 17,50 zł.

Pracujemy od 9-18 pn-pt w sob. 9-14.

Lombard KAPS AL. NMP 16 Częstochowa